O czym należy pamiętać podczas organizowania przyjęcia firmowego?

Organizowanie przyjęć biznesowych to często duże i wymagające przedsięwzięcie. Trzeba bowiem pamiętać o wielu istotnych kwestiach, by wszyscy zaproszeni goście dobrze się bawili i czuli się komfortowo.

Zaproszeni goście 

Powinniśmy zacząć organizację od określenia, kto dokładnie będzie uczestnikiem przyjęcia. Każda impreza, nawet biznesowa, ma swój charakter – właśnie dzięki zapraszanym osobom. Ustal więc, kim dokładnie są zaproszeni goście, jakiej rozrywki oczekują. 

Inaczej będzie wyglądała impreza biznesowa organizowana dla Twoich pracowników, a inaczej dla kontrahentów. Miej to na względzie przy organizacji – aby całość została dopięta na ostatni guzik! 

Miejsce

Zastanów się, gdzie dokładnie chcesz zorganizować swoje przyjęcie. W sezonie letnim dużą popularnością cieszą się imprezy plenerowe. Ciekawym pomysłem jest zorganizowanie plenerowej imprezy firmowej w Warszawie 

Organizując imprezę firmową, musisz pamiętać także o menu. Skontaktuj się wcześniej z miejscem, w którym organizujesz przyjęcie i ustalcie jakie potrawy zostaną zaserwowane Twoim gościom. Pamiętaj, że nie wszyscy uczestnicy imprezy mogą jeść mięso, dlatego postaraj się o zapewnienie wegańskiej lub wegetariańskiej alternatywy. 

Na imprezach firmowych płaci osoba organizująca. Ustal uprzednio w jaki sposób zostanie uregulowany rachunek. Możesz zapłacić z góry lub poprosić o wystawienie FV – ważne aby nie robić tego przy gościach. 

Nie zapominaj o rozrywce 

Przyjęcie biznesowe warto urozmaicić dobrą muzyką oraz dodatkowymi rozrywkami. Możesz zatrudnić wodzireja, który zajmie się zapewnieniem rozrywki Twoim gościom. Równie dobrym rozwiązaniem jest organizacja przyjęcia w hotelu, który jest połączony z SPA. Zastanów się jakie rozrywki przypadną do gustu Twoim gościom. 

Jeżeli nie masz pomysłu na to, jak dokładnie powinna wyglądać Twoja impreza biznesowa – skontaktuj się z profesjonalistami. Możesz skorzystać z usług zawodowych event managerów, ale i porozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za miejsce imprezy. Zazwyczaj będą w stanie rozwiać Twoje wątpliwości. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here