internet

Od ponad dwudziestu lat jestem nauczycielką języka angielskiego. Zaraz po ukończeniu studiów wyższych, podjęłam pracę w renomowanej szkole językowej w Krakowie, gdzie udzielałam lekcji indywidualnych i grupowych. Kontrakt trwał pięć lat i przez ten czas zebrałam cenne doświadczenie i referencje. Moi uczniowie byli bardzo zadowoleni z zajęć, osiągali najlepsze wyniki i polecali mnie innym.

Aby pozyskiwać nowych klientów oraz stawać się rozpoznawalną, postanowiłam założyć własną firmę i budować swoją markę w świecie wirtualnym. Zdecydowałam się poszerzyć zasięg działania i udzielać lekcji online, dlatego w pierwszej kolejności musiałam zadbać o dobre połączenie internetowe. Początki nie należały do najłatwiejszych, a w mojej głowie pojawiało się coraz więcej pytań. Jednym z nich było: jak wybrać tani i szybki Internet dla firmy w Krakowie?

Zaczęłam od zapytania znajomych, posiadających własne firmy, o to, z jakiego Internetu korzystają. Niestety żadne z zaproponowanych rozwiązań nie odpowiadało mi ze względu na słabą prędkość pobierania i wysyłania oraz stosunek jakości połączenia do ceny.

Wpadłam na pomysł, że wpiszę w Google to, co chcę znaleźć i dodam swoje miasto, na przykład “kraków światłowód“. Tak zrobiłam i chwilę potem przeglądałam wyniki, które podsunęła mi wyszukiwarka. Odwiedziłam kilka stron internetowych, porównałam oferty, sprawdziłam rekomendacje i opinie klientów. Nadal jednak nie wybrałam takiej usługi, która wzbudziłaby moje zaufanie.

W weekend wybrałam się do salonu komputerowego, ponieważ chciałam kupić nową drukarkę i kamerę do wideokonferencji. Wychodząc ze sklepu, zauważyłam baner z napisem: “internet światłowodowy dla firm Kraków od ith.eu“. Po powrocie do domu sprawdziłam ofertę i zdecydowałam się na wybór usług internetowych świadczonych przez tę firmę.

Gdy załatwiłam wszystkie formalności związane z zawarciem umowy u operatora, przystąpiłam do rozwijania swojej firmy online. Po każdej przeprowadzonej lekcji nagrywałam krótkie wideo na mój kanał w mediach społecznościowych. Takim działaniem zrzeszałam osoby zainteresowane nauką języka angielskiego.

Po roku regularnego prowadzenia firmy muszę przyznać, że internet światłowodowy dla firm Kraków od ith.eu zdał egzamin. Nie miałam żadnych kłopotów z połączeniem internetowym, co w przypadku mojej działalności jest bardzo ważne. Dzięki szybkiemu dostępowi do sieci internetowej pozyskuję coraz więcej nowych klientów i rozważam opcję zarabiania na reklamach. Ponadto przygotowuję się do nagrywania moich lekcji na płyty audio lub DVD. Niedawno nawiązałam współpracę z platformą e-learningową, na której zamieszczę nagrane filmy. Moim największym marzeniem jest otworzyć własną szkołę języka angielskiego.

Aby nie koncentrować się jedynie na mediach społecznościowych, zamierzam zlecić w przyszłym roku stworzenie profesjonalnej strony internetowej. Będzie ona zawierała opis mojej firmy, informacje o mnie, dane kontaktowe, rekomendacje moich klientów i bezpłatny e-book do pobrania. W przyszłości zdecyduję się wysyłać newsletter do moich potencjalnych klientów. Myślę także o zatrudnieniu osoby, która będzie prowadziła dla mnie blog z wartościowymi artykułami związanymi z moją działalnością. Pragnę stworzyć centrum informacji na temat nauki języka angielskiego w sieci.

Na zakończenie dodam parę wskazówek dla wszystkich, którzy zakładają firmę i zastanawiają się jak wybrać tani i szybki Internet dla firmy w Krakowie. Zróbcie dokładny przegląd rynku, zapytajcie znajomych i miejcie oczy szeroko otwarte. Możecie wpisać w wyszukiwarkę frazę: internet Kraków. Jeżeli o mnie chodzi, to mogę Wam z czystym sumieniem polecić internet światłowodowy dla firm Kraków od ith.eu. Dzięki niezawodnemu połączeniu z Internetem mogłam bez przeszkód skupić się na tym, co najważniejsze: budowaniu mojej marki w sieci. W obecnych czasach niemal każda branża wymaga obecności w Internecie. Bez względu na to, czy jesteś lekarzem, radcą prawnym, restauratorem, czy nauczycielem angielskiego, potrzebujesz zaistnieć online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here