Telewizor dużych rozmiarów można wygodnie zamocować na ścianie

0
428

Jeśli masz dość duży telewizor z płaskim ekran, możesz się zastanawiać, czy jest możliwość powieszenia go na ścianie, aby nie zajmował wiele miejsca na szafce RTV czy komodzie.

Przede wszystkim współczesne telewizory z płaskim ekranem są przystosowane do montażu. Z tyłu obudowy telewizora znajdziesz otwory montażowe, które są zaprojektowane do montażu na ścianie, zapewniając w ten sposób najbardziej optymalne kąty widzenia.

Gdzie można kupić wieszak do telewizora?

Zazwyczaj uchwyty pasują do większości standardowych telewizorów z płaskim ekranem, ale zawsze sprawdź wzór standardu montażu VESA, aby upewnić się, że telewizor jest dobrze dopasowany rozmiarem do uchwytu. W sprzedaży znajdziemy bez problemów uchwyty do telewizorów, które wytrzymują do 60 kilogramów wagi, jednak większość nowszych telewizorów w zależności od rozmiaru waży około 15 do 30 kilogramów. Dzięki czemu możesz mieć pewność, że montując odpowiedni uchwyt twój telewizor jest bardziej niż bezpieczny. Mocowanie telewizora za pomocą uchylnego uchwytu pomaga komfortowo oglądać telewizję, ponieważ można go pociągnąć w dół, przechylić i obrócić, aby uzyskać idealny kąt widzenia.Korzystanie z uchwytu do telewizora jest nie tylko wydajne, ale także pozwala zaoszczędzić mnóstwo miejsca. Jeśli masz salon z kominkiem, wydzielenie oddzielnej strefy rozrywki na telewizor i inne multimedia pochłonie znaczną ilość miejsca w pokoju. Biorąc pod uwagę kanapy, stoliki kawowe i przestrzeń do chodzenia, która jest również niezbędna w pokoju, montaż telewizora jest najbardziej logicznym rozwiązaniem. Zamontowanie telewizora na ścianie pozwoli uporządkować przestrzeń na podłodze i wyeliminować bałagan w salonie.Możesz zakupić wieszak do telewizora w sklepach stacjonarnych i online. Obecnie wiele osób rezygnuje ze stawiania telewizora na meblach, szczególnie w domach z dziećmi i zwierzętami, ponieważ stwarza to zagrożenie uszkodzenia lub zrzucenia telewizora z szafki RTV. Zamontowanie telewizora na ścianie czy suficie za pomocą specjalnych uchwytów jest zdecydowanie bardziej bezpiecznym rozwiązaniem, ponieważ sprzęt znajduje się poza zasięgiem dzieci czy zwierząt domowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here