Reklamowe ramki dla wypożyczalni samochodów

0
855

Nie da się ukryć, że zapotrzebowanie na dobrej jakości samochody nigdy się nie skończy. Tyczy się to jednak nie tylko ich zakupu, ale również wypożyczania. Z tego typu usług korzystają między innymi firmy, pracownicy na delegacji, a także turyści, którzy nie chcą zwiedzać nowego miasta na piechotę lub przy użyciu komunikacji publicznej. Pomimo dużego popytu, wypożyczalnie powinny wiedzieć, w jaki sposób się zareklamować.

W tym celu wykorzystać mogą chociażby internet, który otwiera im dostęp do sporego grona klientów. Wiele dobrego zapewniają również metody bardziej tradycyjne, związane z użyciem tak zwanej reklamy mobilnej. Dobrym na to przykładem są ramki pod tablice rejestracyjne, które, choć niepozorne, mogą okazać się niezwykle skuteczne w ramach prowadzonych działań promocyjnych.

Mobilna reklama wypożyczalni

Na tego typu ramkach pojawić się może nie tylko nazwa firmy, ale również dane kontaktowe, logo czy też wymyślony slogan. To niewiele, jednak warto pamiętać o tym, jakie korzyści może zapewnić taka właśnie reklama. Wspomnieć należy przede wszystkim o:

  • ciągłej ekspozycji – ramki na samochodach znajdują się cały czas, dlatego ich zakup okaże się jednorazową inwestycją,
  • dotarciu do wielu potencjalnych klientów – omawiane ramki pełnią z jednej strony funkcję reklamową, a z drugiej informacyjną. Dzięki nim, postronni obserwatorzy mogą w ogóle dowiedzieć się o istnieniu firmy. Kto wie, być skorzystają z tej wiedzy w przyszłości?,
  • niewielkich kosztach – ramki tablicy rejestracyjnej nie są drogie. Nawet jeśli planujemy ich zakup do wszystkich samochodów znajdujących się w ofercie, ostateczna cena okaże się znacznie niższe od kosztów, na jakie trzeba się przygotować w przypadku wielu innych form promocji,
  • swobodzie kreowania przekazu – jak już wspomnieliśmy, obszar reklamowy nie jest duży. Umieścić na nim możemy jednak wiele informacji, które dobierzemy w zależności do potrzeb.

Biorąc pod uwagę kwestie poruszone powyżej, śmiało możemy stwierdzić, że ramki reklamowe to doskonały wybór wówczas, gdy chcemy za nieduże pieniądze wypromować swoją firmę wśród postronnych obserwatorów – zarówno pieszych, jak i kierowców. Oczywiście trzeba pamiętać o odpowiednim przygotowaniu przekazu, jak również zakupie ramek wyróżniających się dobrą jakość wykonania.

Wszystko po to, aby okazały się one odporne na uszkodzenia i wpływ różnego rodzaju czynników zewnętrznych. Warto więc celować przede wszystkim w oferty sprawdzonych producentów, którzy korzystają z dobrze dobranych materiałów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here