model franczyzowy

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy może otworzyć swój biznes z minimum wkładu własnego i formalności. Jak to możliwe? Otóż w grę wchodzą innowacyjne modele biznesowe. To przede wszystkim współpraca pomiędzy danymi podmiotami na zasadach subskrypcji lub franczyzy.

Jak to działa w praktyce? Innowacyjne modele biznesowe to rodzaj współpracy, dzięki któremu osoby chcące uruchomić nowy biznes nie ponoszą wysokich kosztów początkowych. Model franczyzowy lub subskrypcyjny dla biznesu to szansa na wypracowanie wysokich zysków oraz rozszerzenie bazy klientów.

Model franczyzowy i subskrypcja – co można zyskać?

Decydując się na model franczyzowy lub inne innowacyjne modele biznesowe, jak np. subskrypcja usług możesz zyskać naprawdę wiele. To nie tylko dobry sposób na poszerzenie grupy potencjalnych klientów, ale także rozszerzenie profilu swojej działalności, co wpływa na końcowe zyski.

Do głównych atutów korzystania z innowacyjnych modeli biznesowych po stronie klienta (przedsiębiorcy) zaliczamy:

  • płatność wyłącznie za korzystanie z dzierżawionego sprzętu, a nie pełną wartość urządzenia,
  • możliwość korzystania z najnowocześniejszych technologii prowadzenia biznesu,
  • brak długoterminowego zobowiązania,
  • możliwość włączenia faktur za usługi w koszty prowadzenia działalności,
  • minimum formalności,
  • opcja wykupu użytkowanego sprzętu po zakończonej umowie.

Wiele korzyści ma także dostawca, który zwiększa dostępność swoich produktów, wypracowuje dodatkowe zyski oraz utrzymuje długotrwałe relacje biznesowe.

Model franczyzowy – dlaczego to się opłaca?

W dzisiejszych czasach model franczyzowy jest jedną z najpopularniejszych usług związanych z prowadzeniem własnego biznesu. Decydując się na taką współpracę, możesz prężnie rozwijać działalność gospodarczą, korzystać z dedykowanych produktów i usług franczyzodawcy oraz prowadzić działalność jasno ustalonych warunkach.

Innowacyjne modele biznesowe już na dobre zadomowiły się na polskim rynku. Coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na taką formę prowadzenia działalności gospodarczej. Wystarczy mieć odpowiedni lokal spełniający wymogi franczyzy, a także minimum środków potrzebnych do wyposażenia punktu handlowo-usługowego

Jako franczyzobiorca otrzymasz pełne know-how, narzędzia do pracy oraz renomę ogólnopolskiej lub międzynarodowej marki – to przekłada się na zyski i szybsze pozyskiwanie potencjalnych klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here