sprzedawca

Praca ekspedient w wielu przypadkach, z pozoru może wydawać się naprawdę prosta jednak jest ona naprawdę wymagające. Co więcej przebiega ona w ponad normatywnych godzinach pracy. Czy trud włożony w pełnienie obowiązków zawodowych nie może być dobrze płatne? Dzisiaj postaramy się odpowiedzieć na nurtujące pytania związane z zarobkami ekspedientka. Sprawdź, jak wyglądają zarobki sprzedawcy w odpowiednich miejscach pracy. Zaczynamy!

Przeczytaj też: https://www.zawody.pl/ile-zarabia-ekspedient/ 

Ile zarobi sprzedawca w sklepie?

Zarobki podane poniżej wynikające z ogólnopolskich badań, które przeprowadzane są przez portale branżowe każdego roku. Opisują one zarobki polskich pracowników z różnych miejsc pracy. Przeciętnie w naszym kraju jako ekspedient, jesteśmy w stanie zarobić 2000 zł na rękę. Jest to kwota uśredniona, która wyliczona jest z różnych rodzajów zatrudnienia i wielkości ośrodków. Sprzedawca specjalista, który jest po technikum o profilu handlowym, może liczyć na zarobki wynoszące średnio około 2900 zł netto. Stanowiska kierownicze za swoją comiesięczną pracę otrzymują około 4600 zł na rękę.

Zarobki w supermarketach

Największe sieci handlowe szczycą się kwotami, które może zarobić pracownik na kasie. Zaczynając od tych przyjemniejszych kwot możemy podać LIDL. Oferuje on swoim pracownikom w zależności od stażu pracy od 3100 zł do 4350 zł brutto. Troszeczkę mniej jesteśmy w stanie zarobić jako sprzedawca w Biedronce. Tam przedział wynagrodzenia znajduje się w granicach od 2700 zł do 3550 zł. W Żabce pracodawca płaci swoim pracownikom około 1700 zł. Piekarnie i cukiernie niestety są to miejsca, w których sprzedawca zarobi najmniej, a zarobki znajdują się w okolicach średniej krajowej.

Sprzedawca w sklepie odzieżowym

Często możemy spotkać się również w tym, że sprzedawcy pracują na stanowisku ekspedientka w sklepach odzieżowych. Podstawą takiej pracy jest etat, zarobki w takich sklepach wahają się między 1634 do 2250 zł netto za miesiąc. Najwięcej jesteśmy w stanie zarobić jako ekspedient sieci sklepów CCC oraz Cubus.

Zobacz też: http://www.trenujsukces.pl/jak-zostac-ekspedientem/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here